Fractal Černý jedlý fix 1,3 g

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Dortové pomůcky

• nerozpíjí se
    • je opravdu černý

Potřebovala jsem detaily na perníčkách,na jedlé fixy jsem narazila až v tomto obchodě čistě náhodou ,tak jsem zkusila černou a nemůžu si ztěžovat.Dokonalé linky,jsou na výběr 2 tloušťky a nerozpíjí se a je opravdu černá.

Produkt nemá žádné parametry.

Jedlý fix Fractal - Black (1,3 g)

Jedlý fix je plněný potravinářským barvivem, černé barvy. Je vhodný na malování a finální dozdobení oplatek, dortů, perníčků nebo motivů na cupcakes. Jedlý fix má tenkou špičku, kterou se barva nanáší velmi lehce. Je -li povrch suchý a čistý, barva snadno přilne. Otevřený jej uchovejte v chladnice pro další možné použití.

• , zakoupeno v Dortové pomůcky

• nerozpíjí se